Nawigacja
Strona Główna
O Oddziale
Spotkania i wyjazdy
Biuletyn
Galeria
Relacje
Strony przyjaciół
Kontakt
Losowa Fotka
028.jpg
028.jpg
Olchowiec [2006]
Przyjaciele

Serednie Małe

...z naszej poczty elektronicznej...... Z NASZEJ POCZTY ELEKTRONICZNEJ...Otrzymaliśmy zaproszenie od "janekjodlowa" do zabrania głosu na Forum http://www.321gory.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=5897
A zatem...dyskutujmy.

...z naszej poczty elektronicznej...
PTT

MIELECKI KLUB GÓRSKI „CARPATIA” ODDZIAŁ POLSKIEGO TOWARZYSTWA TATRZAŃSKIEGO w MIELCU ZAPRASZA NA 42 RAJD GÓRSKI „KARPATIA” (dawny Rajd Pracowników Przemysłu Lotniczego i Silnikowego), KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 25 – 31. 05. 2008.
KILKA SŁÓW O HISTORII RAJDÓW
Rajd „Karpatia” to kontynuacja dawnej imprezy pod nazwą Rajd Pracowników Przemysłu Lotniczego i Silnikowego. Inicjatorem i organizatorem rajdów była Komisja Górska Oddziału Zakładowego PTTK przy WSK-PZL w Mielcu. Uczestnicy wędrowali początkowo wyłącznie po Karpatach w Polsce. Najczęściej szlaki prowadziły po Beskidzie Niskim.
Ze względu na to, że akcje te odbywały się zazwyczaj w maju, potocznie nazywano imprezę rajdem „majowym” lub „lotniczym” (skracając oficjalną nazwę). Każdego roku w imprezach tych uczestniczyły setki turystów, w tym wieloosobowe ekipy turystów z takich miast jak Łódź, Kalisz, Wrocław, Ustka, Ostrowiec Św.
W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia w rajdzie bierze udział coraz mniejsza liczba uczestników.
W 1996 roku współorganizatorem rajdu staje się MKG „Carpatia” i po raz pierwszy trasy wiodą na Słowację.
Od tamtego roku uczestnicy poznają kolejne pasma górskie u naszych południowych sąsiadów.
Po rozwiązaniu OZ PTTK WSK-PZL, zarząd „Carpatii” postanawia nadal organizować tę imprezę, zmieniona została tylko nazwa na "Rajd Karpatia"....Święta...Święta...


WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


Niech Świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech wszystkie się spełnią.
Czaru świątecznej atmosfery, wszystkim członkom i sympatykom życzy Zarząd Oddziału.
INFROMACJE Z SIECI
Festiwal

INFORMACJE Z SIECI

Fundacja ARTica - Fundacja Promocji Sztuki serdecznie zaprasza na Festiwal Huculski im. Stanisława Vincenza, który odbędzie się w dniach 14-17 marca 2008r., w Krakowie.


O FESTIWALU

Festiwal Kultury Huculskiej w Krakowie im. Stanisława Vincenza organizowany jest w celu promocji kultury i nieocenionych walorów przyrodniczych Huculszczyzny oraz dialogu łączącego wschód z zachodem, współpracę Polski z Ukrainą.

Huculi i organizowane przez nas wydarzenia od dwóch lat przyciągają setki ludzi do Krakowa.
Dzięki przerastającym nasze oczekiwania zainteresowaniu medialnym (Telewizja Polska nakręciła nawet osobny film na temat tego Festiwalu) tego roku spodziewamy się jeszcze większej ilości osób.
Wciąż nadchodzą do nas pytania o huculskie koncerty, wykłady, warsztaty taneczne, targi i obrzędy huculskie.

INFORMACJE Z SIECI
KARNAWAŁ

KARNAWAŁ KARPACKIOd trzech lat w okresie karnawału odbywają się zaproponowane przez Teatr CST wielkie rodzinne zabawy "Karnawały karpackie", na których można usłyszeć pieśni i muzykę Karpat. W tym roku Stowarzyszenie "Olszówka" i SKPB w Katowicach chce powrócić do tradycji karnawału - tym razem do weselnej zabawy karpackiej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.e-gory.pl


1% PODATKU...
PTT

PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU- (TO TERAZ NIE JEST JUŻ SKOMPLIKOWANE)
DLACZEGO NAM?


Polskie Towarzystwo Tatrzańskie zwane dalej w skrócie PTT, jest zarejestrowanym, posiadającym osobowość prawną i wpisanym na listę organizacji pożytku publicznego stowarzyszeniem miłośników gór, opierającym się przede wszystkim na społecznej pracy swoich członków i sympatyków. Reaktywowane w roku 1981, PTT jest sukcesorem i kontynuatorem tradycji Towarzystwa Tatrzańskiego powołanego w r. 1873 i przemianowanego w r. 1922 na Polskie Towarzystwo Tatrzańskie istniejące do roku 1950.

DODATKOWA INFORMACJA:

Na spotkaniu w dniach 18 - 20 stycznia br. Zarząd Główny uchwalił, iż 50% pozyskanych odpisów podatkowych pozostanie do dyspozycji Zarządu. Pozostała część będzie przekazywana na rzecz oddziałów terenowych PTT, o ile dany oddział wystąpi o takową dotację i przedstawi właściwe informacje wskazujące cel dofinansowania.
Otrzymaliśmy zaproszenie...
PTT

ZAPROSILI NAS...

Witam.

Oddział Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego z Sosnowca zaprasza wszystkich na "XXIII Zimowe Wejście na Babią Górę".

Szczegóły w załączniku

Pozdrawiam Paweł Kosmala
...z naszej poczty...
PTT


...z naszej poczty...


"Polskie Towarzystwo Tatrzańskie - Oddział w Ostrowcu Św. serdecznie zaprasza na obchody 5-lecia Oddziału, w dniu 2 lutego 2008r., w schronisku PTSM w Nowej Słupi.
Szczegółowy program obchodów - w załączniku.
Do zobaczenia - MS."Aktualizacja strony
PTT

AKTUALIZACJA STRONY

W związku z toczącymi się pracami nad aktualizacją (a jednocześnie unowocześnieniem) naszej strony internetowej, uprzejmie informujemy, iż mogą wystąpić czasowe trudności "wejścia" na stronę.
Wszystkie istniejące zakładki będą sukcesywnie uzupełniane (np. GALERIA). Zakończenie całości prac przewidywane jest na koniec tygodnia.
Prosimy o wyrozumiałość, tym bardziej, iż nasz Superadmin Piotr jest poza zasięgiem naszych wpływów. Liczymy jednak, że nie opuści nas w potrzebie :-)) i wkrótce będziemy mogli korzystać ze strony bez żadnych ograniczeń.

Pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków.


Strona 10 z 10 << < 7 8 9 10
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.